Roční prodloužená asistence

Asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu. Roční prodloužená asistence 

Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří* na pravidelnou servisní prohlídku do autorizovaného servisu OPEL a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč!

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy.

Postaráme se o vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na těchto telefonních číslech

Volání zdarma v rámci ČR
800 103 103
Volání ze zahraničí
+420 261 104 358
  • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop
  • V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu
  • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz stejné třídy zdarma, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování
  • Váš OPEL má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje
  • Platí na území celé Evropy
  • Bez dodatečných smluv
Roční prodloužená asistence

V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu OPEL či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu OPEL.

Přesné znění podmínek OPEL ASISTENCE

CARLING AUTO spol. s r.o. 

  CARLING AUTO spol. s r.o. Brno

Po-Pá 8:00 – 18:00 So 8:00 – 13:00